Magdalena Ogórek w Playboyu?

 

O kandydatce Sojuszu Lewicy Demokratycznej Magdalenie Ogórek jest ostatnio coraz głośniej. Dzięki jej urodzie dostrzegł ją również amerykański Playboy. „Czy demokracja nie jest wspaniała?” – skomentował jeden z dziennikarzy, dodając zdjęcia polskiej kandydatki na urząd prezydenta.

Magdalena OgórekWzmianka o Ogórek w zagranicznej prasie o tym profilu to zapewne wątpliwe wyróżnienie dla samej zainteresowanej. Kandydując na prezydenta, wolałaby, żeby skupiano się na jej tytułach i osiągnięciach – 35-latka jest doktorem historii i autorką książki „Polscy templariusze. Mity i rzeczywistość”.

Tymczasem w mediach funkcjonuje raczej w charakterze ciekawostki, mimowolnej celebrytki. Dziennikarze – owszem – skupili się na jej dokonaniach, ale tylko w kontekście sprawdzenia, na ile są zgodne z prawdą i jaką prezentują jakość. Kiedy okazało się, że rozgłaszane „znaczące funkcje w kancelariach premiera i prezydenta” były tylko bezpłatnymi, krótkimi stażami, politycy Sojuszu tłumaczyli, że tak wygląda start zawodowy młodych ludzi i ich kandydatce tym bardziej zależy na walce z tzw. śmieciówkami. To nie poprawiło sytuacji Ogórek.

Po kilku niezręcznych tłumaczeniach, żądna sensacji gawiedź skupiła się już tylko na jej wizerunku. Kilka tysięcy internautów domagało się na Facebooku sesji kandydatki w Playboyu. Dostrzegła ją także amerykańska redakcja. „Tylko na nią spójrzcie” – zachwycał się autor opublikowanego materiału, po czym stwierdził, że szkoda, że ma tak niewielkie szanse na wygranie wyborów, bo nie będzie okazji, by ją częściej widywać. Zaznaczył jednak, że na pewno nie zabraknie osób, które na bieżąco będą śledzić jej karierę polityczną.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>