Nowy Office 2016 już dostępny

 

Office 2016Microsoft przedstawił no nowy Office 2016. Poglądowa wersja została wyposażona w wiele przydatnych funkcji oraz rozwiązań dla firm. Czyżby jedno z największych międzynarodowych przedsiębiorstw chciało, ze swoim nowym produktem, trafić przede wszystkim do klienta biznesowego? Wszystko wskazuje, że tak.

Pakiet biurowy pojawi się na rynku prawdopodobnie na przełomie III i IV kwartału tego roku. Wydarzenie to zbiegnie się zapewne z wejściem na rynek Windows 10. Czym wyróżnia się nowy Office 2016? Przede wszystkim wyposażony został w DLP, a zatem ochronę przed utratą danych już nie tylko w Outlooku, OneDrive of Business, SharePoincie czy Exchange’u, ale także w Wordzie, PowerPoincie oraz Excelu. Do pakietu wprowadzono także nowe usługi, których zadaniem jest zapobieganie zatorom w sieci, a także udoskonalono wiele opcji zarządzania. Dla użytkownika firmowego z pewnością ważne okażą się również zmiany w Excelu, dotyczące głównie ułatwień w wprowadzaniu danych do złożonych funkcji z klawiatury. Jak zapewnia firma Microsoft obecna wersja nie powiada jeszcze wszystkich nowych rozwiązań, a niebawem ma przedstawić jeszcze jeden produkt dla przedsiębiorstw w wersji beta – Skype for Business.

Pomimo iż co jakiś czas notowane są spadki w sprzedaży licencji, to pakiet biurowy należy do najważniejszych produktów firmy Microsoft. Jeszcze nie znamy sposobu dystrybucji Office 2016 ani jego ceny. Przed dwoma tygodniami pojawiła sie wersja poglądowa nowego pakietu dla komputerów Mac. Pakiet mogą pobrać użytkownicy posiadający aktywne konto Office 365, wszystkie instrukcje dostępne są na oficjalnej stronie Microsoftu.

Pełna oferta licencji Microsoft dostępna w sklepie: LicencjeMicrosoft.pl

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>