Monitory LG – nowa jakość marki LG

 

monitory-lgNowoczesne monitory marki LG to przede wszystkim wykorzystanie innowacyjnych technologii, które przekładają się między innymi na jakość otrzymanego obrazu. Produkty LG wyróżniają się również pod względem designu.

Monitory LG charakteryzują się zaawansowaną technologicznie matrycą IPS, która zapewnia naturalność kolorów, a także ich stabilnością oraz stałą temperaturą barwową, efektem czego wyświetlane obrazy są idealnym odwzorowaniem oryginału. Matryca IPS wpływa również na szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że użytkownik może cieszyć się realistycznymi kolorami niezależnie od pozycji, w jakiej się znajduje. Zaawansowana technologicznie matryca to również płynne przejścia tonalne, zapewniające nieskazitelny obraz.

monitor-lgMarka LG zadbała również o to, aby wielogodzinna praca przed monitorem nie wiązała się z męczeniem wzroku. Większość monitorów LG wyposażonych zostało w system Flicker-Safe. Jest to technologia sterująca podświetleniem w taki sposób, aby wyeliminować efekt migotania obrazu, który prowadzi do szybkiego męczenia oczu. Komfort podczas pracy czy zabawy z monitorami LG zapewniać może również technologia Reader Mode. To nic innego jak tryb pracy monitora, podczas którego zredukowana zostaje emisja światła niebieskiego. Tak zwana funkcja czytnika również stanowi ochronę dla oczu.

Monitory marki LG wyróżniają się również zastosowaniem takich technologii jak Dual Smart Solution, która umożliwia rozszerzenie obrazu na drugi monitor kopiując pasek zadań. Oznacza to, że w tym samym czasie można przeglądać dwa otwarte obok siebie okna, a każde z nich zostaje dostosowane do wielkości połowy ekranu. Kolejna zasługująca na uwagę technologia to Super+ Resolution, pozwalająca na wykrywanie zniekształceń krawędzi i rozmycia, które powstają podczas powiększania i następnie poprawienia obrazu. Na oszczędność energii przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu pozwala LG Super Energy Saving.

Monitory LG to przede wszystkim nowoczesne technologie, których zastosowanie wyróżnia sprzęt spośród innych modeli dostępnych na rynku.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>