HP nie przestaje zaskakiwać. Producent zaprezentował najcieńszy laptop na świecie

 

HP trzyma poziom. Mimo, że kolejne sukcesy firmy są nie w smak konkurencji i pesymistom, którzy od dawna wróżą jej upadek, producent wydaje się tym nie przejmować i robić swoje. A to wychodzi mu znakomicie, co potwierdził także ostatnio, prezentując swoje najnowsze laptopowe dzieło – cieniutkiego Spectre 13.3. Robi wrażenie!

Konstrukcja najnowszego laptopa to prawdziwy majstersztyk. Model bazuje na włóknach węglowych i metalu. Jego grubość to zaledwie 10,4 mm. Waży niewiele ponad kilogram (1,11 kg) i jest wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz. Spectre oferuje obraz w rozdzielczości Full HD. Wykorzystano w nim rewelacyjne podzespoły. Posiada wydajny procesor Intel, aż 8 GB RAM i 512 GB SSD. Jest wyposażony w trzy porty USB. Ponadto, na listę jego zalet warto wyciągnąć także rewolucyjny system bateryjny pozwalający na pracę przez 9 godzin, bez konieczności ładowania. Wielbiciele gadżetów będą zachwyceni fantastycznymi głośnikami i szklanym (!) touchpadem. Produkt trafi na półki jeszcze w tym miesiącu. Jego cena nie jest zbyt zachęcająca, ale też nie odstrasza – ma kosztować 1170 USD.

Kreatywność i konkurencyjność HP w ostatnim czasie wyraźnie rośnie. Producent sprzętu, który zredefiniował pojęcie nowoczesnych urządzeń oferuje coraz to nowsze technologie, nadal posiadając w ofercie nieco starsze, jednak funkcjonalne i korzystne cenowo modele. Warto zwrócić uwagę np. na niezawodne i rekomendowane przez profesjonalistów serie ProBook i EliteBook. Atrakcyjna cena i niezawodność sprawiają, że zastanawiając się nad zakupem nowego sprzętu, warto postawić właśnie na nie.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>