Popularni brokerzy - sendit.pl

/

Wysyłanie przesyłek różnego rodzaju i wielkości to zadanie niezwykle odpowiedzialne – chodzi o to, by daną paczkę czy list dostarczyć bezpiecznie i na czas. Warto zatem powierzyć je zaufanej firmie kurierskiej, korzystając z platformy wysyłkowej Sendit.pl.

Klientom korzystającym z platformy zapewniono możliwość szybkiego i bardzo wygodnego zamówienia przesyłki międzynarodowej lub krajowej, a w dodatku w rozsądnej, niskiej cenie. Można korzystać z usług zaufanych firm - UPS, DPD i InPost. Serwis z dnia na dzień usprawnia się też po to, by jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom konkretnych klientów.

sendit.pl - śledzenie przesyłki

Sendit.pl to platforma, którą kieruje się do każdego chcącego nadać przesyłkę – nieważne jaką. Wystarczy chcieć, by dotarła ona bezpiecznie, by była odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem, zgubieniem i ewentualnymi tego konsekwencjami, by dostarczono ją szybko, a usługi były łatwe w reklamacji. Wygoda zamawiania to kolejna zaleta tej platformy, łączącej systemy z firmami kurierskimi, stanowiąc alternatywę dla pojedynczych umów z firmami przesyłkowymi. Negocjacje z przewoźnikami to zadanie właśnie pracowników platformy Sendit.pl, w związku z czym żaden klient nie musi się już tym przejmować – wszystko załatwiono za niego, oferując mu najkorzystniejszą ofertę danego przewoźnika.

Integracja Comarch ERP Optima z serwisem Sendit.pl to okazja do przesyłania dowolnych rzeczy jeszcze taniej – korzystając ze stawek indywidualnych, wynegocjowanych właśnie specjalnie dla użytkowników Comarch ERP Optima.

Serwis kurierski

Wśród zalet platformy Sendit, warto wymienić:

- szybką i wygodną wycenę przesyłek kurierskich

- możliwość złożenia zamówienia u wybranego dostawcy

- możliwość śledzenia statusu nadanej przesyłki, by wiedzieć, gdzie jest i czy już dostarczono ją do adresata

- pewne i całkowicie bezpieczne wysyłanie nawet ważnych rzeczy

- ewentualną pomoc w procesie reklamacji

- integrację Comarch ERP Optima z Sendit.pl, co umożliwiło klientom aplikacji i systemu Comarch ERP e-Sklep zlecanie przesyłki bezpośrednio z danego programu (nie trzeba wchodzić na platformę Sedit.pl)

- uzupełnianie danych nadawcy i odbiorcy automatycznie, co upraszcza proces

- możliwość szybkiego drukowania zleceń odbioru przesyłki i list przewozowych.