Popularni brokerzy – przesylarka.pl

/

Gdy zaistnieje potrzeba przesłania jakiejś paczki czy listu, warto zdecydować się na najbardziej atrakcyjną ofertę – żeby nie przepłacać. Od lat zastanawiano się jak usprawnić cały proces odbierania i dostarczania przesyłek – serwis przesylarka.pl to idealne rozwiązanie. To porównywarka usług kurierskich, współpracująca z licznymi, znanymi przewoźnikami, przedstawiając ich ofertę do wyboru klientów i obsługując transport międzynarodowy oraz krajowy.

Przesyłarka.pl – o serwisie

W serwisie postawiono na łączenie firm kurierskich z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami poszukującymi usług transportowych do dostarczenia nadanej przez siebie przesyłki do adresata. W tym celu wykonano specjalny, przejrzysty i wygodny w obsłudze serwis internetowy, pozwalający porównać usługi konkretnych przewoźników i wybrać tę najlepszą, najbardziej odpowiadającą konkretnym potrzebom. Pomysł na podobny serwis zrealizowano w roku 2012 w Wielkiej Brytanii – obejmowano wówczas przesyłki na trasie Wielka Brytania – Polska. Z uwagi na duże zainteresowanie, w roku 2014 poszerzono ilość tras, otwierając jednocześnie siedzibę serwisu we Wrocławiu.

Zalety serwisu Przesyłarka.pl to cena, wygoda zamawiania (wszystko można zrobić przez internet, a zatem nawet na smartfonie w drodze do pracy czy do sklepu). Przesyłkę można dostarczyć do odbiorcy nawet w 24 godziny – przy czym od klientów może zostać odebrana nawet w ten sam dzień, w którym zostało przez nich złożone zamówienie. Jednocześnie postanowiono nie spoczywać na laurach i cały czas poszerzać zakres usług, by jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb różnych klientów. Rozpoczęto również współpracę z kolejnymi przewoźnikami – co dzieje się do dziś.

Broker kurierski

Przesyłarka.pl – śledzenie paczki

Serwis wyróżnia wielka dbałość o przesyłki swoich klientów – oczywiście to jedynie pośrednik, zatem nie może sprawować nad nimi bezpośredniej pieczy, jednak pracownicy serwisu Przesyłarka.pl służą pomocą we wszystkich kwestiach związanych ze składaniem zamówienia oraz późniejszą realizacją usługi. Możliwe jest śledzenie przesyłki, by wiedzieć kiedy zostanie bezpiecznie dostarczona i gdzie aktualnie może się znajdować. To proste i polega jedynie na wpisaniu otrzymanego numeru trackingowego lub numeru zamówienia w polu „Zlokalizuj przesyłkę”, na głównej stronie serwisu. Można ją zresztą również śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Możliwe jest nawet poprawienie adresu, jeśli został on błędnie napisany, a przesyłkę oddano do transportu. Wystarczy tylko skontaktować się z serwisem, gdy zauważy się, że przesyłkę zarejestrowano na terenie kraju doręczenia.