Popularni brokerzy - kurjerzy.pl

/

Nadawanie paczek czy listów może czasem być problematyczne – gdy na przykład ktoś jest chory, starszy, niezbyt sprawny, bardzo zajęty, albo też przesyłka jest sporych gabarytów i dużo waży. W takim wypadku warto skorzystać z usług pośredników między firmami kurierskimi a klientami – czyli nadawcami przesyłek. Jeden z takich pośredników to serwis KurJerzy.

Serwis zapewnia maksymalnie uproszczony proces nadawania wszystkich przesyłek, opłacania przesyłek, a także pełną odpowiedzialność, gdy z daną przesyłką wystąpią jakiekolwiek problemy. Do tego dodano wiele dodatkowych usług - jak na przykład mechanizm Prepaid, wyszukiwarka kodów pocztowych, czy też możliwość śledzenia przesyłki. Wszystko to pozwoliło serwisowi KurJerzy.pl na uzyskanie znakomitej oferty, kierowanej do każdego.

kurjerzy.pl – śledzenie

Koszty, jakie ponoszono korzystając z usług tradycyjnych firm kurierskich w Polsce spowodowały zaistnienie potrzeby pojawienia się innych firm, spełniających podobne funkcje. W roku 2010 doszło do uruchomienia serwisu KurJerzy.pl, będącego pośrednikiem między klientami a firmami kurierskimi. W tym przypadku chodzi o DHL, kurier UPS, GLS oraz FEDEX. W serwisie zapewniono możliwość szybkiego nadawania przesyłek zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa – tanio, szybko i bezpiecznie. Usunięto potrzebę podpisywania jakiejkolwiek umowy, a w celu pomocy wszystkim osobom mającym jakieś pytania zatrudniono konsultantów służących radą i pomocą.

Pośrednik kurierski

Konkurencyjność, atrakcyjna oferta, zapewnione bezpieczeństwo, prostota zamawiania i dodatkowe promocje, jak zniżki dla sklepów – w ten sposób wyróżniono serwis spośród innych, podobnych, działających na rynku. Nie powinno dziwić, że udało się uzyskać podobne, niskie ceny – wszystko przez dużą liczbę przesyłek, jakie serwis KurJerzy obsługuje. Dzięki temu wynegocjowano niższe stawki u kurierów, co z kolei przełożyło się na dodatkową obniżkę cen – z wielką korzyścią dla klientów oczywiście.

W celu sprawdzenia statusu przesyłki (dodano taką możliwość) wystarczy podać numer zamówienia oraz numer przesyłki, pamiętając, że kolejne statusy mogą się pojawiać dopiero po kilku godzinach – wszystko to uzależnione jest od konkretnego kuriera.