Popularni brokerzy - furgonetka.pl

/

Furgonetka.pl to firma kurierska, oferująca swoim klientom – tak osobom prywatnym, jak i całym firmom – szeroki wachlarz usług związanych z działalnością kurierską. Zaleta to brak konieczności podpisywania umów, duże bezpieczeństwo przesyłki, zapewnione przez cały okres jej transportowania, jak również rozsądne, atrakcyjne ceny za przesyłane paczki czy listy. Co jeszcze warto wiedzieć o tej firmie?

Furgonetka.pl - śledzenie przesyłek

Tworząc firmę Furgonetka.pl dołożono wszelkich starań, żeby klienci byli zadowoleni. Postawiono na nowoczesne rozwiązania i wygodę klientów. Między innymi zaoferowano im możliwość śledzenia nadanych przesyłek – wszystkich i to na każdym etapie spedycji. Na stronie firmy można znaleźć jeszcze wiele innych ułatwień, w tym między innymi:

- filtry do zarządzania widokiem

- możliwość zamówienia powiadomień przez SMS i przez drogę e-mailową

- funkcję raportów, pokazujących ilość wysłanych w danym czy zeszłym miesiącu przesyłek, czas ich doręczenia, rodzaj itp.

Wymiar paczek kurierskich- kreator szablonów przesyłek, gdzie można ustawić typ, wymiary, wagę i opcje dodatkowe przesyłek

- książkę adresową, gdzie można importować swoje kontakty i następnie korzystać z niej, mając do nich szybszy dostęp

- narzędzie dokonujące przelewów z tytułu pobrań w ciągu doby od ich wpłynięcia na konto serwisu Furgonetka.pl (w zakładce Panel można sprawdzić aktualne miejsce przebywania tych pieniędzy)

- panel reklamacji, umożliwiający systematyczne sprawdzanie jej statusu, ułatwiający jej składanie i przyspieszający jej dojście do skutku.

Furgonetka.pl to firma kurierska, zajmująca się przesyłkami każdego klienta z należytą starannością. Ta zapewniająca bezpieczeństwo przesyłek i wygodę ich zamawiania firma to popularny broker, stawiający na stały rozwój i unowocześnianie umieszczonych na stronie narzędzi, by jeszcze bardziej usprawnić wszystkie procesy i uczynić je jeszcze bardziej przejrzystymi dla klienta.