Kryzys w związku Johnnego Deppa i Amber Heard to tylko plotka

 

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się informację o kryzysie w związku znanego aktora i muzyka Johnny’ego Deppa oraz Amber Heard. Wszystko wskazuje jednak, iż były to jedynie wyssane z palca plotki. Partnerka towarzyszyła bowiem aktorowi podczas wizyty w znanym i lubianym programie Jimmy’ego Kimmela.

Johnny i Amber są parę już od niemal trzech lat. Para poznała się pracując razem w 2011 roku na planie filmu pt.: „Dziennik zakrapiany rumem”. Wkrótce po nakręceniu filmu Johnny Depp rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką Vanessa Paradis, z którą był w związku przez 14 lat. Dwa lata później, w 2013 roku aktor zaręczył się ze swoją nową, młodszą o aż 23 lata partnerką Amber Heard. Od pewnego czasu amerykańskie media sugerowały, iż w związku tym nie dzieje się dobrze. Późniejsze wybryki aktora takie jak wystąpienie pod wpływem alkoholu podczas rozdania nagród filmowych tylko spotęgowały plotki i nasiliły pojawiające się pogłoski.

Obecnie wygląda na to, iż związek znanej pary ma się bardzo dobrze i o żadnym kryzysie nie może być tutaj mowy. Oboje pokazują się na różnych popularnych i oficjalnych imprezach, a także w programach rozrywkowych i nic nie wskazuje na to, iż dzieje się między nimi źle jak donosiły liczne media. W programie Johnny Depp tradycyjnie nawiązał już ubiorem do granej przez siebie postaci pirata Jacka Sparrowa, dzięki której zdobył ogromną popularność na całym świecie. Amber natomiast ubrała się w taki sposób, iż doskonale pasowała stylistycznie do swojego partnera.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>