Khloe Kardashian prawdopodobnie powiększyła sobie usta

 

Khloe-Kardashian

Teoretycznie mniej znana z sióstr Kardashian, Khloe wie jak dostarczyć rozrywki osobom śledzącym jej życie. Już niejednokrotnie mogliśmy podziwiać jej pupę, zobaczyć ją na ulicy w nietypowym makijażu, a nawet usłyszeć jej niezwykle odważne wypowiedzi, na które nie odważyłby się chyba żaden członek rodziny Kardashianów. Tym razem Khloe ponownie postanowiła wszystkich zaskoczyć powiększając sobie usta!

Obie siostry Kardashian znane są ze swojego zamiłowania do urody i dlatego bardzo o siebie dbają odwiedzając drogie salony fryzjerskie, kosmetyczne, a także chirurgów plastycznych. Khloe chyba jednak tym razem przesadziła, gdyż na ostatnich zdjęcia w oczy rzucają się przede wszystkim jej nienaturalnie duże usta. Wygląda na to, iż mniej znana z sióstr postanowiła powiększyć sobie usta. Niestety musimy ocenić, iż nie wygląda ona w nich zbyt korzystnie, można wręcz stwierdzić, że wygląda odrobinę karykaturalnie –gdyby ktoś miał stworzyć jej karykaturę, to z pewnością takie właśnie usta by narysował.

Khloe Kardashian została przyłapana przez fotoreporterów, gdy wracała z siłowni położonej w Beverly Hills. Gwiazda nie musiała specjalnie pozować do zdjęć, gdyż jej mocno opuchnięte usta wyglądały tak jakby robiła popularny „dziubek”. Wszystko wskazuje zatem na to, iż Khloe faktycznie powiększyła sobie usta, chociaż nie można wykluczyć, iż opuchlizna była efektem jakiegoś wypadku w trakcie ćwiczeń na siłowni. Może już wkrótce dowiemy się więcej na ten temat i zaspokoimy swoją ciekawość.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>