Kasia Cerekwicka zdementowała plotkę na swój temat

 

kasia-cerekwicka

Znana i popularna w naszym kraju wokalista, Katarzyna Cerekwicka, obecnie przygotowuje się do występów w programie telewizyjnym. Show, w którym weźmie udział jest trzecia edycja cieszącego się ogromną popularnością wśród telewidzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W związku z coraz większym zainteresowaniem jej osobą i zbliżającą się premierą trzeciej serii programu, Cerekwicka postanowiła zdementować plotkę, która od dłuższego czasu krążyła w sieci i innych mediach.

W ostatnim czasie można było wyczytać oraz usłyszeć, że Kasia Cerekwicka z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym. Jak się okazało nie jest to prawda. Wokalistka wyjaśniła za pośrednictwem swojego profilu w portalu społecznościowym Facebook, iż uczęszczała do liceum o profilu samochodowym, jednakże tylko przez dwa lata. Sama nauka w tego typu szkole nie czyni z wokalisty zawodowego mechanika samochodowego. Katarzyna Cerekwicka podkreśliła ponadto, iż z zawodu i wykształcenia jest magistrem sztuki.

Jak widać w krążących po sieci plotkach znaleźć można było ziarno prawdy, gdyż za czasów szkoły średniej Cerekwicka faktycznie miała do czynienia z samochodami. Niemniej nie można o niej mówić jak o zawodowym mechaniku, gdyż liceum samochodowego nie ukończyła i nigdy nie pracowała w tym zawodzie. Wokalista obecnie oprócz przygotowań do wspomnianego programu telewizyjnego pracuje nad nową płytą, która ma się ukazać w tym roku. W najbliższym czasie można także spodziewać się pierwszego singla promującego nowe wydawnictwo.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>