Robbie Coltrane – aktor trafił z samolotu bezpośrednio do szpitala

 

Sześćdziesięcioczteroletni brytyjski aktor Robbie Coltrane, który znany jest szerszej publiczności z roli olbrzyma Hagrida z filmów o przygodach młodego adepta sztuki czarodziejskiej Harrego Pottera, trafił do szpitala. Aktor wysiadł z samolotu na londyńskim lotnisko i stamtąd został natychmiast zabrany przez sanitariuszy do szpitala. Nie wiadomo co było przyczyną złego samopoczucia popularnego aktora.

Robbie Coltrane

Aktor wracał z Orlando do Londynu, gdzie odbywał się konwent oraz spotkanie z fanami Harrego Pottera. W trakcie lotu aktor źle się poczuł, a jego dolegliwości nie ustępowały. W związku z tym został bezpośrednio z lotniska zabrany do najbliższego szpitala w Londynie, co potwierdziła rzecznika urodzonego w Szkocji aktora. Na pokładzie samolotu podróżował również inny aktor znany z filmów o Harrym Potterze – Michael Gambon. W filmie aktor wcielał się w postać dyrektora i profesora Hogwartu, Albusa Percivala Wulfryka Briana Dumbledore’a.

Robbie Coltrane w dotychczasowej karierze zagrał w wielu filmach. Oprócz wspomnianej już serii o przygodach Harrego Pottera zagrał również w takich filmach jak: van Helsing, Alicja w Krainie Czarów, Ocean’s Twelve: Dogrywka czy Z Piekła Rodem. Coltrane otrzymał także liczne nagrody, m.in. trzy razy pod rząd nagrodę BAFTA za rolę w serialu Dr Fitz, w którym zagrał Doktoar Eddie ‘Fitz’ Fitzgerald’a.

Niestety nadal brakuje oficjalnych doniesień dotyczących stanu zdrowia aktora oraz przyczyny hospitalizacji.

Może zainteresuje Cię również...

Komentarzy: 2

  1. Potęga pisze:
     

    Ciekawy temat. Udostępniam dalej!

  2. Mariusz Nowosielski pisze:
     

    Witam serdecznie Jak najbardziej jest w tym coś ciekawego. Ta strona spadła mi z nieba 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>