Gra o Tron już kwietniu

 

gra-o-tron

Już 12 kwietnia 2015 roku na ekrany telewizorów powróci jeden z najpopularniejszych i najbardziej oczekiwanych seriali – Gra o Tron. Serial wzbudza wiele emocji i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony fanów, w związku z czym wszelkie doniesienia na temat kolejnego sezonu szybko rozprzestrzeniają się po sieci. Sami twórcy zamieścili niedawno w Internecie pierwszy oficjalny zwiastun serialu. Można go obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego fanpage serialu na Facebooku. Należy jednak robić to ostrożnie, gdyż zwiastun może zdradzać niektóre elementy fabuły nadchodzącej serii.

Kolejny, piąty sezon serialu, składał się będzie z dziesięciu odcinków. Fabuła oparta będzie na czwartej oraz piątej części sagi napisanej przez George’a R. R. Martina pt.: “A Feast for Crows”, a także “A Dance with Dragons”. Ciekawostkę stanowi fakt, iż tym razem Martin nie napisze scenariusza do żadnego odcinka, gdyż chce skupić się przede wszystkim na tworzeniu kolejnej książki sagi. Czy wyjdzie to serialowi na dobre? Wkrótce będzie okazja, aby się o tym przekonać.

Twórcy serialu ciągle starają się utrzymać popularność Gry o Tron na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie w amerykańskich kinach Imax można być obejrzeć na dużym ekranie dwa ostatnie odcinki czwartej serii (dokładnie 23 stycznia). Wtedy też miał miejsce przedpremierowy pokaz niniejszego zwiastuna kolejnego sezonu. Amerykanie doskonale wiedzą jak podsycić apetyty widzów i miejmy nadzieję, że długi czas oczekiwania na kolejny sezon zostanie wynagrodzony.

Może zainteresuje Cię również...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>